تبدیل حس فضا از طریق مبلمان های سفارشی

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۸ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۴۵۹۱ ، بازدید:۵۸۸

تیم طراحی Michael K. Chen (MKCA)،بازسازی معماری و طراحی داخلی آپارتمان بزرگی در منهتن را به عهده داشته است.این آپارتمان دارای فضای غذاخوری با مبلمان هایی متفاوت و سفارشی است.

تبدیل حس فضا از طریق مبلمان های سفارشی

 

فضای غذا خوری شامل میز آلومینیومی و اکسیده شده به وسیله Christopher Kurtzcan ،نیمکت چرمی از MKCA،پارچه های صندلی ها از Manzanares Furniture  و همچنین لوستر دست سازی است ،که توسط اقایان و خانمهای استودیو طراحی شده و به سمت مرکز اتاق می چرخد.

تبدیل حس فضا از طریق مبلمان های سفارشی

 

مجموع مبلمان های انتخاب شده وگزینه های نورپردازی، امکان انتقال یکپارچه بین وعده‌های غذایی خانوادگی و محیط‌های رسمی/سرگرمی را فراهم می‌کنند.صندلی های قدیمی میز غذاخوری، نیز از Osvaldo Borsani می باشند.

تبدیل حس فضا از طریق مبلمان های سفارشی

در پستهای بعد ،با سایر فضاهای این آپارتمان بیشتر آشنا خواهید شد...

تبدیل حس فضا از طریق مبلمان های سفارشی

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .