سیستم ذخیره سازی مدرن با استفاده از جعبه های متحرک

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۰۶ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۴۶ ، بازدید:۵۲۱۲

نقاط ،یک سیستم ذخیره سازی  زیبا و کاربردی است.طراحی آن توسط گروه ARIS Architects صورت گرفته و بوسیله شرکت Polarislife تولید شده است.این طرح شامل مجموعه ای از پانلهای دیواری ،شامل استوانه های چوبی است که در یک الگوی شبکه ای قرار گرفته اند.استوانه های بیرون زده ،تکیه گاه مجموعه ای از جعبه های متحرک هستند.

نقاط

سیستم کتابخانه / ذخیره سازی می تواند با امکان حرکت جعبه ها به نقاط مختلف و تنظیمات متفاوت به سفارش مشتری ساخته شود.جعبه ها نیز می توانند به منظور ایجاد دید جدید و سفارشی سازی قابلیتهای ذخیره سازی ،به صورت جداگانه و یا گروهی استفاده شوند.

نقاط

استوانه هایی که نگهدارنده جعبه ها نیستند ،می توانند برای آویزان کردن چیزهایی همچون کت،کیف و یا سایرعناصر تزیینی استفاده شوند.حتی بدون نصب جعبه ها بر روی دیوار،شما شاهد برپاسازی هنرمدرن دلپذیری خواهید بود که کاملا با طراحی داخلی فضاهای مدرن تناسب خواهد داشت.

نقاط

منبع:dornob

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .