پاویون روسیه در اکسپو میلان 2015

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۶۳ ، بازدید:۹۶۰۳

به جهت زمان اندکی که تا شروع اکسپو میلان 2015 داریم , ستاوین ، قصددارد به بررسی پروژه ها و پاویون های این اکسپو عظیم بپردازد،بنابراین منتظر طرح ها و ایده های شگفت انگیز این رویداد بزرگ باشید...

روسیه طرح پاویون خود را برای اکسپو میلان 2015 منتشر کرد.این کشور، از سال 1851یکی از موفق ترین غرفه های نمایشگاهی در اکسپو های جهانی  را دارا می باشد .این مجموعه، مساحتی حدود 4000 هزار مترمربع زیربنا دارد.دارای یک ساختار چوبی است و بام مجموعه تا امتداد 30 متر بیش از بنای اصلی ادامه دارد .

طرح روسیه در اکسپو میلان 2015

Sergei Tchoban ،مسئول تیم طراحی این مجموعه می گوید : "چالش اصلی درطرح، خلق یک بنای قابل توجه به سبک و الگوی معماری معاصر می باشد " . نقطه شروع کار ،ترکیب ساده ساختار ،معماری به یادماندنی با نماهای فرمی واستفاده از تکنولوژی های پایدار و اکولوژیکی بود .

طرح روسیه در اکسپو میلان 2015

طرح روسیه در اکسپو میلان 2015

طرح روسیه در اکسپو میلان 2015

طرح روسیه در اکسپو میلان 2015

 

 

منبع : archdaily

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .