خانه ای با دیوار متحرک

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۶۶ ، بازدید:۱۲۵۳۶

استودیو MKCA،دست به ابتکار خلاقانه ای در این خانه  35 متری واقع در نیویورک زده است.با ستاوین همراه شوید تا نگاهی به این ایده خلاقانه و کاربردی داشته باشیم...

خانه ای با ایده خلاقانه

استودیو MKCA

باوجود داشتن مساحت کم،تمامی لوازم ونیازهای لازم برای یک زندگی راحت در این آپارتمان مهیا است. این  آپارتمان ،دارای فضای کار, نشیمن،  ناهار خوری، آشپزخانه، فضای خواب، یک حمام و فضایی برای استراحت و سرگرمی است.

ایده های خلاقانه برای فضاهای کوچک

ویژگی خاص و جذابیت طراحی هوشمندانه این آپارتمان ،به خاطر دیوار کشویی است که از انتهای اتاق بیرون کشیده شده و باعث جداسازی زونهای مربوط به فعالیتهای روز و شب می گردد.علاوه براین ،خود به تنهایی ،یک فضای رختکن و تعویض لباس با کشوها و کمدهای مربوط به آن را تشکیل داده است.

فضای رختکن

خانه ای با دیوار کشویی

با بیرون کشیده شدن دیوار کشویی،تخت تاشو ،که برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است ،خودنمایی می کند.دیوار کشویی ،همچنین دیتیل جالب دیگری را درخود پنهان می کند و آن تلویزیون چرخان و کمدهایی هست ،که درون دیوار جای گرفته اند.تلویزیون ،امکان چرخش 180 درجه ای را داراست ،بنابراین از نشیمن ،اتاق خواب و رختکن ،امکان تماشای تلویزیون به راحتی وجود دارد.این مکانیزم واقعا همه چیز را راحت و کارآمد تر کرده است.

تلویزیون چرخان

فضای کار

میزکار

آشپزخانه

آشپزخانه

حمام

منبع:homedit

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .