نگاهی به داخل دفتر مرکزی عظیم مایکروسافت (Microsoft Massive Headquarters)

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۳ / ۱۴۰۱ ، شناسه: ۴۶۷۸ ، بازدید:۲۲۲

مایکروسافت یکی از تاثیرگذارترین و با فناوری‌ترین شرکت‌هایی است که جهان تا به حال به خود دیده است. اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که کار کردن در آنجا چگونه است؟ مقر گسترده مایکروسافت، بیشتر یک شهر کوچک است، با سیستم حمل و نقل، مرکز خرید، خانه های درختی و حتی یک دریاچه  برای غرق شدن مدیران ارشد خودسر. و این قبل از ورود به آزمایشگاه‌های زیرزمینی فناوری مخفی است که در آن آینده تمام زندگی آنلاین ما در حال توسعه است

بنابراین امروز به ما بپیوندید تا بند قابل اعتماد خود را انجام دهیم و در دفتر مرکزی مایکروسافت به کاوش بپردازیم.

دفتر مرکزی مایکروسافت با مساحت کمی بیش از 500 هکتار در حومه سیاتل ردموند، واشنگتن، به درستی به عنوان یک پردیس شناخته می شود. و درست مانند پردیس دانشگاه یا کالج، شامل ده‌ها ساختمان - بیش از صدها ساختمان - و همچنین زمین‌های ورزشی، مسیرهای جنگلی و حیاط‌های خلوت برای استراحت‌هایی است که به خوبی به دست آورده‌اید.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .