طراحی قفسه کتاب توسط بانوی موفق ایرانی

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۱ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۶۹ ، بازدید:۴۶۴۶

مریم پوستی ،طراح موفق ایرانی از استودیو طراحی Pousti ،قفسه کتاب جدیدی را به  کلکسیون خود با نام CHEFT ، اضافه نمود.شایان ذکر است ،این اثر ،به تازگی ،درهفته طراحی میلان به نمایش گذاشته شده بود.

قفسه کتاب

این قفسه کتاب، از 12 المان بهم پیوسته که هریک درون دیگری جای گرفته اند، تشکیل شده است.نحوه قرارگیری این قطعات به گونه ای است که قفسه کتاب بدون نیاز به قطعه جانبی دیگر و یا بدون تکیه به دیوار ،ایستا خواهدبود،بنابراین می توان از آن به عنوان یک پارتیشن درفضاهای داخلی خانه و یا دفاتر اداری استفاده نمود.نکته جالب این قفسه کتاب ،در سرعت مونتاژ بالای آن و عدم نیاز به میخ،چسب و یا پیچ است.درکمتر از 10 دقیقه می توان این کتابخانه کوچک را ایجادنمود.

طراح موفق ایرانی

کلکسیون CHEFT،شامل قفسه کتاب،میز،چهارپایه آشپزخانه و صندلی طبقه ای می باشد.طراح از الگوهای معماری ایرانی موجود درگنبدهای خانه های سنتی ایران ،درتمامی این آثار ،الهام گرفته است.ویژگیهای خاص این مجموعه از قبیل طراحی مینیمال،سرعت بالای مونتاژ و بسته بندی فشرده،باعث شده تا این مجموعه بسیار کاربردی،قابل حمل ونقل و دارای امکان ساخت آسان درمقیاس کوچک یا وسیع باشد .

Maryam Pousti

کلکسیون CHEFT

منبع:contemporist

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .