هتلی روی ریل،قطار لوکس عقاب طلایی

مجموعه: جهان نما ، تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۷۲ ، بازدید:۳۰۵۰

قطار لوکس « عقاب طلایی» که سال گذشته در دو سفر بیش از 200 مسافر و گردشگر خارجی را به ایران آورد . قطاری که به گفته برگزار کنندگان این تور بیش از 100 مسافر و خدمه دارد و قرار است دور ایران را بچرخد و مسافرانش از شهرهای زنجان، یزد، تهران، مشهد، شیراز واصفهان نصف جهان بازدید کنند. مسافران ،برای سوار شدن به این قطار و تور ایران بین 9 هزار دلار تا 25 هزار دلار پول پرداخت کرده اند.

قطار لوکس عقاب طلایی

هتل 5ستاره روی ریل

قطار لوکس «عقاب طلایی دانوب» ،امکاناتی در حد یک هتل پنج ستاره دارد و از همین رو نیز به این قطار « هتلی روی ریل» گفته می شود.مسافران عقاب طلایی،در طول سفر از اقامت در کوپه‌هایی که به سبک دهه‌ 50 میلادی طراحی شده‌ و به سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی مجهزند و خدمتکار تمام وقت دارند، بهره‌مند می‌شوند.

هتلی روی ریل

قطاری با امکانات هتل

مسافران این قطار ،سفر خود به کشورما را از مجارستان شروع کرده اند و بعد از گذشت از کشورهای رومانی، بلغارستان و بخش هایی از ترکیه از طریق مرز رازی با قطار وارد ایران شده اند. قطاری که در واقع در طول این سفر محل اصلی اقامت آن ها محسوب می شود. این مسافران روزها را در شهرها می چرخند و از خوردن غذاهای محلی لذت می برند و شب ها برای خواب باردیگر به قطار و کوپه خود باز می گردند که تمام امکانات مناسب برای رفاه مسافران شامل تخت خواب های راحت، دستشویی، حمام و .... را دارد.

قطار لوکس «عقاب طلایی دانوب» عضو باشگاه‌ قطارهای لوکس دنیا است. این قطار متعلق به شرکت خط آهن مجارستان است که با شرکت گردشگری ایرانی « پاسارگاد تورز» قرار داد بسته است. طبق قرار داد صورت گرفته قرار است تعدادی از گردشگر از مجارستان با قطار به ایران بیایند و با اتمام سفر از طریق پرواز به کشورشان بازگردند و برعکس تعدادی از مسافران شاید حدود 50 نفر با هواپیما به ایران بیایند و بعد با سوار شدن به قطار دور کشور ما را بچرخند و بعد با قطار به سمت مجارستان حرکت کنند. سال گذشته طرف مجارستانی و ایرانی برای این تور نام « جواهرات پارسی» را انتخاب کرده بودند.

شرکت گردشگری ایرانی « پاسارگاد تورز

قطار مجلل عقاب طلایی

قطار لوکس «عقاب طلایی دانوب

شرکت خط آهن مجارستان

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .