رویایی ترین باغ گل طبیعی دنیا

مجموعه: جهان نما ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۸۰ ، بازدید:۶۴۲۰

باغ‌های بوتچارت (Butchart Gardens) ،در جزیره ونکوور و در استان بریتیش کلمبیای کانادا ، واقع است.درگذشته در مکان فعلی باغ ،سنگ معدن آهک وجودداشته ،که متعلق به آر. پی. بوتچارت ،بوده است.درگذر زمان و بعد از تعطیلی معدن ،خانواده بوتچارت تصمیم به احداث باغ در زمین خود گرفتند.نخستین باغ ، " سانکن" نام گرفت که توسط جنی بوتچارت،همسر آقای بوتچارت ساخته شد .در سال‌های بعد، با مشارکت معماران، طراحان باغ و باغبانان متعدد، بخش‌های دیگری نیز به این باغ افزوده شد: باغ ایتالیایی (۱۹۲۶)، باغ رز (۲۹-۱۹۲۸)، تالاب ستاره (۱۹۲۸) و باغ خصوصی (۱۹۲۸).درحال حاضر این باغ،یکی از جاذبه های توریستی مهم کانادا به حساب می آید.

باغ بوتچارت

این باغ چهارفصل، با مساحت حدودا 20 هکتار ،درهرفصل نمایی رویایی و شگفت انگیز داشته و سالانه بیش از یک میلیون نفر از آن بازدید می کنند.برای مشاهده عکسها و اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت رسمی این باغ مراجعه نمایید.

باغ گل

باغ گل طبیعی

رویایی ترین باغ گل دنیا

باغ گل کانادا

باغ چهار فل ونکوور

باغ  بوتچارت

باغ چهارفصل بوتچارت کانادا

باغ گل بوتچارت کانادا

آبنمای باغ گل بوتچارت

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .