ورزشگاه الجنوب ( Al Janoub Stadium ) ، قطر (تایم لپس ساخت)

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۲ / ۱۴۰۲ ، شناسه: ۴۸۰۴ ، بازدید:۱۴۷

استادیوم الجنوب که قبلاً به عنوان ورزشگاه الوکره شناخته می شد، نمونه چشمگیر دیگری از کارهایی است که در جام جهانی 2022 انجام شد. این طرح از بادبان‌های قایق‌های سنتی الهام گرفته شده است که به ادای احترام به گذشته دریانوردی الوکره است. سیستم خنک کننده نوآورانه و سقف جمع شونده به این معنی است که ورزشگاه در تمام طول سال مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

این استادیوم توسط AECOM و معماران زاها حدید طراحی شده است.  ضبط تایم لپس، از اواسط سال 2017 تا اواسط سال 2019 به طول انجامید .

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .