ایستگاه مترو Yuyuan ، شانگهای

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۳ / ۱۴۰۲ ، شناسه: ۴۸۶۳ ، بازدید:۴۲۱

ایستگاه مترو Yuyuan ، شانگهای

ایستگاه Yuyuan در خط 14 مترو شانگهای توسط XING DESIGN در قلب شهر و در مجاورت ChenghuangMiao (معبد خدای شهر) و Bund قرار دارد. این منطقه یک نقطه عطف فرهنگی در شانگهای است که ترکیبی از شرق و غرب، سبک های تاریخی و معاصر است. ایستگاه Yuyuan نه تنها به عنوان یک گره مهم برای حمل و نقل عمومی در شهر، بلکه به عنوان دروازه ای به منطقه و نقطه شروعی برای تورها عمل می کند. سقف منحنی موج آب، توهم رودخانه Huangpu را در بالای خط مترو تجسم می کند. این "امواج" بر روی ستون ها می چرخند و یک ضربان ریتمیک ایجاد می کنند. اگر مترو شانگهای شریان های شهر باشد، در یووان می توان نبض شهر را حس کرد.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .