7 نکته برای داشتن یک صبحانه خوری زیبا

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۰۳ ، بازدید:۸۷۰۴

به یادداشته باشید فارغ از ابعاد صبحانه خوری ،این فضا باید به اندازه کافی راحت ،دنج و دعوت کننده باشد.این فضا،جایی برای خواندن روزنامه ،خوردن یک شام رمانتیک دونفره،تماشای بازی بچه ها در حیاط هنگان نوشیدن یک فنجان چای تازه دم و یا خواندن کتاب مورد علاقه تان در یک بعدازظهر زیباست.پس با ستاوین همراه شوید و  نکات گفته شده دراین پست را مورداستفاده قرار دهید.
 

1.اجازه ورود نورطبیعی را به فضای صبحانه خوری خود بدهید:نور طبیعی فضای شما را زنده تر کرده و حس دعوت کنندگی بیشتری را به وجود می آورد.

نکاتی برای داشتن یک صبحانه خوری جذاب

 

2.از استفاده از رنگهای جذاب  هیچ هراسی نداشته باشید:استفاده از بالشها و کوسنهایی با رنگهای متفاوت ،فضا را زنده تر و شاداب تر می کند.

7 نکته برای داشتن یک صبحانه خوری زیبا

 

3.به کف اتاق توجه کنید:گاهی استفاده از فرشی با جزییات و ظرافت زیاد باعث توجه و تبدیل شدن فضا،به یک نقطه تمرکز می شود.

توجه به کف فضای صبحانه خوری

 

4.گلهای تازه همیشه جذاب هستند:هیچ چیزدریک خانه، بیشتر از یک گلدان پر از گلهای تازه ،جذاب و دعوت کننده نخواهد بود.

نقش گلهای تازه در زیبایی صبحانه خوری

 

5.داشتن صندلیهای متفاوت:با این کار فضا را سرگرم کننده تر و زمینه را برای لذت بردن افراد بیشتری از خانواده مهیا می کنید.

داشتن مدلهای متفاوتی از صندلی

 

6.سادگی هرگز اشتباه نیست:اگر شما پنجره ای بادیدی خوب به فضای بیرون دارید،سادگی آن را ،همراه با یک ست میز و صندلی زیبا حفظ کنید.

یک فضای صبحانه خوری زیبا و دلنشین

 

7.پرده ها حس رمانتیکی به فضا می دهند: استفاده درست از پرده ها،جنب و جوش و حرکت و درعین حال محیطی گرم ودلنشین را سبب می شود.

نقش پرده ها در فضای صبحانه خوری

منبع:homedit

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .