ﺧﻮﺷﺒﻮ ﻛﻨﻨﺪﻩ ﻫﻮا Casa Aroma

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۰۸ ، بازدید:۹۳۹۸

Casa Aroma ،که توسط TOAST ،طراحی شده است ،برنده جایزه سال می باشد . این دستگاه به آرامی عطر و رایحه مورد نظر را در هوا پخش می کند .این دستگاه توانایی تولید 2.5 میلیون ارتعاشات اولتراسوند در هر ثانیه را دارا می باشد،که درحال حاضر بالاترین حد فرکانس ارتعاشات در بازار می باشد . ارتعاشات سبب یونیزه شدن مولکول ها و انتشار آن به هوا می گردد . Casa Aroma دارای طراحی ساده می باشد , .جوایز این طرح، شامل Japanese Good Design Award در سال 2012 و German IF award در سال 2013 می باشد .

 

منتشر کننده عطر Casa Aroma

منتشر کننده عطر Casa Aroma

این دستگاه دارای عملکردی ساده می باشد . شما می توانید با مقداری آب و اضافه نمودن کمی از اسانس های معطر از آن استفاده کنید . این دستگاه دارای تنظیمات مختلف جهت عملکرد خود به صورت پیوسته یا منقطع و یا در یک بازه زمانی می باشد .

منتشر کننده عطر Casa Aroma

منتشر کننده عطر Casa Aromaمنتشر کننده عطر Casa Aroma

منتشر کننده عطر Casa Aroma

منبع : busyboo

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .