ایستگاه قطار پکن ، اثر معماران MAD ، چین

مجموعه: ویدیوها ، تاریخ انتشار: ۱۱ / ۰۳ / ۱۴۰۳ ، شناسه: ۵۰۹۸

معماران MAD از تکمیل ایستگاه قطار جیاکسینگ، اولین پروژه زیرساخت حمل و نقل که توسط دفتر معماری توسعه یافته است، خبر داده است. این پروژه که در شهر تاریخی جیاکسینگ، در 100 کیلومتری جنوب غربی شانگهای واقع شده است، شامل جایگزینی یک ایستگاه ناکارآمد است که بین سال‌های 1995 تا 2019 در این مکان قرار داشت. از آنجایی که چین از نظر شهرنشینی به طور قابل توجهی توسعه یافته است، ایستگاه‌های قطار این کشور تبدیل به زیرساخت های پیچیده، گسترده و غیرقابل دعوت. معماران MAD از طریق پروژه خود تلاش می کنند تا به مقیاس انسانی بازگردند، تا تسهیلاتی را ایجاد کنند که به جدیدترین پیشرفت ها در فناوری حمل و نقل پاسخ دهد و در عین حال فضاهایی را ایجاد کند که برای کاربران خود راحت و آسان تر حرکت کنند.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .