تختخواب کیهانی

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۱۹ ، بازدید:۳۳۳۴

تختخواب کیهانی که توسط Natalia Rumyantseva ،طراحی شده ،تنها یک مشکل دارد...اینکه باوجود این همه ستاره زیبا چطور می توان درچنین تختی به خواب رفت؟

تختخواب کیهانی

این تختخواب، با تکنولوژی پیشرفته ای که در آن استفاده شده ،از فایبر گلاس ساخته شده و بسیاری از ویژگیهای لازم برای خواب مطلوب را داراست.می توانید به هنگام خواب موسیقی مورد علاقه خود را انتخاب کنید.چراغهای ستاره ای،همه از جنس led هستند که به چشم آسیبی نرسانده و با محیط زیست نیز سازگار هستند.همچنین این تخت، دارای ماساژور همراه با منتشرکننده رایحه هایی است که موجب خواب آلودگی می شوند و به این ترتیب خواب راحتی را برای شما به ارمغان می آورند.

به راستی خوابیدن زیر این همه ستاره و دیدن رویاهای شیرین ،فکر فوق العاده ای است.

پتویی از ستاره ها در تختخواب کیهانی

 Cosmos Bed

Natalia Rumyantseva

منبع:trendir

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .