مبل پرنده

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۲۶ ، بازدید:۴۲۰۲

آینده همین جاست.نشستن روی مبلهای سنتی گذشته را فراموش کنید.David Koo و Zheng Yawei طراحان هنگ کنگی،مبل جدیدی را که همچون یک تکه ابر است،طراحی نموده اند.شکل ظاهری این مبل، همچون ابر نرم و راحت است و ازهمه مهمتر همچون یک تکه ابر واقعی،درهوا  معلق و شناور است.

مبل پرنده

مبل پرنده،دارای یک صفحه مغناطیسی در کف فضا ست، که باعث معلق ماندن مبل در فضا می شود.بنابراین برای خوابیدن ویا استراحت کردن روی مبل پرنده،هیچ استرسی نداشته باشید.این مبل بدون هیچ کابل یا نگه دارنده دیگری درهوا معلق است و همین سادگی باعث زیبایی خارق العاده آن شده است.طراحی  خلاقانه این مبلمان ،باعث شده تا درمسابقه RELAX furniture design ،از آن تقدیر شده ونشان لیاقت دریافت کند.

مبلی همچون یک تکه ابر

مبل معلق

منبع:ippinka

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .