حلقه تکیه دهنده ،کاری از Jason van der Burg

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۵۴ ، بازدید:۲۱۳۹

حلقه تکیه دهنده،توسط Jason van der Burg از استودیو طراحی Urbanworm، طراحی شده است:یک سازمانده چند منظوره ساخته شده از چوب جنگلی جامد.

حلقه تکیه دهنده

توضیحات طراح :

داستان حلقه تکیه دهنده، از یک فضای کوچک با نابسامانی زیاد،شروع شد.زمانی که من درحال اتمام مدرسه معماری ام بودم،آپارتمان کوچکی را با چندین هم اتاقی اجاره کردم.اتاق نشیمنی وجود نداشت و فضای ذخیره سازی شخصی،بسیار کم بود.من به خانه می آمدم و مستقیم به اتاق خوابم می رفتم و از تنها سطح موجود برای درآوردن کفشها،کت،کلاه دوچرخه، ،کیف پول ،کلیدها و ...استفاده می کردم،اتاق خواب من دائما آشفته و بی نظم بود.این وضعیت برای فضای نشیمن،مطالعه و ناهارخوری نیز وجود داشت.همه آنها بسیار فشرده بودند.

حلقه تکیه دهنده

من یک مبلمان زیبا میخواستم تا در سازماندهی زندگی ام به من کمک کند و لازم بود که این مبلمان شگفت آور به نظر برسد تا از داشتن فضای کم خود ،لذت ببرم،همچنین من نمیخواستم چیزی را به دیوارها پیچ کنم تا بعدا موقع ترک آنجا مجبور به اصلاح آن باشم.من همه جا را برای پیدا کردن وسیله ای که مناسب فضایی کم عرض و یا راهرو باشد،جستجو کردم و چیزی جز وسایل بدقواره ونامرغوب پیدا نکردم.بنابراین تصمیم گرفتم مبلمانی را برای حل کردن مشکلاتم طراحی کنم.

بعدازطراحی ،مدلسازی و ساختن چندین نمونه تمام عیار،مشغول کار برروی اتودهایی از طرحی که هم اکنون می بینید،شدم.من با یک نجار با استعداد محلی به نام Greg Moogk،همکار شدم تا به من کمک کند طرح خودرا به درجه بالاتری از کیفیت و صنعتگری برسانم و روشی  را برای تولیدات با مقیاس کوچک محلی توسعه دهم.

امروزه، ما قادر به ارائه حلقه تکیه دهنده، در مدلهای مختلفی از چوب و با تعدادی از آپشنهای طراحی قابل سفارش هستیم.تمرکز ما بر روی ارائه شیئی زیبا ،با کیفیت وصنعتگری بالا و قابل تکیه دادن به هر دیواری بوده است.

حلقه تکیه دهنده

درباره حلقه تکیه دهنده:

حلقه تکیه دهنده، یک سازمان دهنده ایستاده چند منظوره است که از چوب جنگلی سخت ساخته شده است.این وسیله یک آویزان کننده دست ساز لباس ،نگهدارنده کیف،طبقه ای برای گذاشتن وسایل،آینه،تخته آهنربایی،جاسوئیچی و جاکفشی همه و همه در یک بسته بلند و باریک است.

حلقه تکیه دهنده

حلقه تکیه دهنده

این وسیله به خوبی برای کمک به سازماندهی وسایل یک یا دونفر مناسب است و تنها نیازآن ، دیواری برای تکیه دادن است،هیچ وسیله اتصالی لازم نیست.این مبلمان با دقت  محاسبه و طراحی شده تا بدون از دست دادن تعادل خود،  به راحتی تکیه کند.آویزان کردن مواردی همچون لباس واقعا آن را پایدارتر می کند.ضربه گیرهای کوچکی در پشت و پایین حلقه دیده شده تا عدم خراشیدگی و ضربه خوردن سطوح را تضمین کند.این مبلمان برای آپارتمانها، فضاهای ورودی، راهروها، اتاقهای خواب، حمام ها، دفاتر ویا مناطق کاری استودیوها مناسب است.

ابعاد حلقه تکیه دهنده به این صورت می باشد:    183cm x 61cm x 33cm    

حلقه تکیه دهنده

حلقه تکیه دهنده

منبع:contemporist

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه معماری ایران ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
معماری