بهشتی در دل کویر

مجموعه: جهان نما ، تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۳ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۴۳ ، بازدید:۳۳۹۵

 در دل کویرهای گرم و سوزان جنوب لیبی دریاچه ای با نام اوباری( Ubari-Awbari )وجود دارد. اطراف این دریاچه به قدری سر سبز و زیبا است که باورش بسیار سخت است که در دل کویر چنین مکانی وجود داشته باشد. قطعاً کسانی که برای گشت و گذار به کویر مسافرت می‌کنند،  بعد از یک سفر مملو از شن و غبار و خستگی، خوشحال خواهند شد که در این دریاچه تنی به آب زده و خستگی سفر را از جسم و جان خود بزدایند.

دریاچه اوباری

دریاچه ای در دل کویر

مرکز غواصی لیبی ، عمق این دریاچه را بین 7 متر تا 32 متر تخمین زده و به دلیل نمکی که داخل آب این دریاچه وجود دارد، هشدار داده تا کسانی که روی بدنشان زخم دارند ،اینجا شنا نکنند.

بهشتی دردل کویر

دریاچه اوباری لیبی

دریاچه اوباری 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .