بالش درخشان-Glo Pillow

مجموعه: تکنولوژی ، نویسنده ستاوین ، تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۴۶ ، بازدید:۴۴۴۸

اکثر ما عادت داریم که با صدای زنگ ساعت از خواب بیدار شویم و بیدار شدن از خواب عمیق،به طور ناگهانی  در خیلی از موارد ناراحت کننده است. حال چه میشود اگر با ملایمت و راحتی آرام آرام از خواب بیدار شویم؟طراحان Eoin McNally و Ian Walton ، برای این مشکل راه کاری یافته اند، با ستاوین همراه شوید ....

بالش درخشان - نوعی بالش است که از یک لایه ال ای دی (LED) پوشیده شده ، تا هنگام بیدار شدن از خود نور تولید کند ، این مساله باعث می شود تا بیدار شدن به صورت طبیعی اتفاق بیافتد.

بالش درخشان-Glo Pillow

بالش درخشان glo pillow

بالش درخشان از ۵ لایه تشکیل شده است :

۱- لایه خارجی که صد در صد کتان است.

۲- لایه باریک توری.

۳- یک لایه فوم جهت پخش و انتشار نور.

۴- یک لایه ال ای دی (LED ) به هم پیوسته ، ساخته شده توسط شرکت فیلیپس ( Philips ).

۵- حدود نیم کیلو گرم فوم الاستیک.

تصویر Glo Pillow

لایه ال ای دی ( LED ) سطح بیرونی ، زمان را  بر روی سطح بالش نشان میدهد. هنگامی که شخص در خواب است ، ۴۵ دقیقه پیش از زمان معین شده برای بیدار شدن بالش بصورت آرام آرام شروع به روشن شدن میکند. به آرامی شدت نور از صفر به ۲۵۰ لوکس می‌رسد،که باعث بیدار شدن آرام شخص از خواب عمیق می‌گردد.

 

عکس  Glo Pillow بالش درخشان

این بالش درخشان ،در کنار خود ۶ دکمه دارد ،که امکان انجام تنظیمات را فراهم می‌کند.نمایشگر آن، وضعیت باتری را نیز نشان می‌دهد ( سبز هنگام شارژ داشتن و قرمز اواخر شارژ) با همین ساختار ساده ،این بالش تبدیل به یک المان بی سیم (wireless)  می‌شود و امکان جابجایی را برای کاربر فراهم می‌سازد.

ناگفته نماند، تا این بالش به تولید انبوه و به دست ما برسد ،باید صدای زنگ ساعت یا تلفن همراه خود را در کنار گوش خود حس کنیم!

منبع:  ippinka

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .