Penthouse Plata

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۵۵ ، بازدید:۴۷۳۳

مکان : مکزیک , سن پدرو

طرح : Greenfield

سال : 2013

پیمان کار : Greenfield

وضعیت ساخت : تکمیل شده

فضای اقامتی طراحی شده برای یک خانواده خوشبخت، که مهمتر از هر چیز ، تجربه صرف وقت در کنار یکدیگر و لذت بردن از زندگی است . این پنت هاوس کاملا کاربردی و سازگار جهت ساکنین می باشد .نیاز های فضایی در بنا از طریق 2 سطح به هم پیوسته به دست می آید.سطح پایین تر شامل فضاهای عمومی و سطح بالایی فضاهای خصوصی را شامل می شود. این دو سطح توسط باکس پله مرکزی، همرا با بازشو هایی با دید 360 درجه به مناظر زیبای اطراف در ارتباط هستند .

Penthouse Plata

Chipinque  در سمت  جنوب ساختمان ، پارکMississippi درشمال ، Cerro De La Silla در شرق و Cerro De Las Mitras  در غرب واقع شده است. در داخل فضا ، نشمین با ارتفاع 2 برابری و مشرفیت طبقه بالا می باشد که ورود به بنا از این فضا صورت می گیرد. پس از آن راهرو مرکزی منتهی به آشپزخانه لحاظ شده ،فضایی با کابین های جزیره ای جهت تمامی اعضای خانواده. فضای آشپزخانه همچنین به یک تراس خارجی با اجاق هیزمی و یک میز صبحانه خوری جهت 6 نفر در ارتباط است .

Penthouse Plata

ناهار خوری اصلی مشترک با فضای پیانو و در ارتباط با تراس اصلی می باشد . سیستم نورپردازی همچون بهترین موزه ها طراحی شده است.  فضاهای داخلی و خارجی، ترکیبی از درب های شیشه ای و تراس اصلی و محیط طبیعی می باشد . فضای ناهار خوری بیرونی در واقع مرکز تجمع اعضای خانواده و اجتماعی ترین فضا است ،شامل آشپزخانه بیرونی و کلیه تجهیزات لازم مربوطه .

Penthouse Plata

جبهه غربی دارای منظر غروب زیبای خورشید است، اما با توجه به جانمایی ،این جبهه از نور شدیدی برخوردار است که با استفاده از یک صفحه سبک وزن و تاثیر گذار بر پرتو های خورشیدی و کنترل توسط یک فرمان جهت چرخش مکانیکی ، فضایی سازگار و تطبیق پذیر خلق شده است .

Penthouse Plata

منبع:Archilovers

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
میلاد
۰۹:۳۳ ۲۸ / ۰۲ / ۱۳۹۴
سلام

اگر میشه یکمی کیفیت عکسهاتون مخصوصا پلان هایی که در قسمت اخر مطالب میزارید رو بالا ببرید
با تشکر

نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .