پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

Linde & Sandstrom

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۷ / ۱۱ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۵۶ ، بازدید:۲۵۳۵

طراح دانمارکی Anne Linde و طراح داخلی سوئدی Monica Sandstrom،فرم کاملی رو ساخته اند که به طور لذت بخشی جز محصولات عملکردی قرار گرفته است. یک مربع به عنوان قفسه کتاب از پودر پوشش داده شده آلومینیوم ،ساخته شده است که می توان از آن به عنوان یک قطعه مجسمه نیز ، در خانه یا اداره لذت برد.می توان به سادگی آن را بر روی دیوار نصب کرده و کلکسیون کتابها یا سایر مصنوعات تزیینی را به نمایش گذاشت.طراحی ساده و درعین حال هوشمندانه این وسیله که اجازه نمایش برخی کتابها را میدهد در حالیکه سایر کتابها خارج از محدوده دسترسی هستند،از جمله دلایلی است که کاربر را شیفته خود می کند.

Linde & Sandstrom

قطعه دیگری که چشم مرا مجذوب خود کرد، لبه ای برآمده بود.یک قفسه فلزی همه کاره خمیده ،که می تواند برای ذخیره کردن نامه ها،مجلات،کلیدها و هرآنچه فکرش را می کنید ،در سرتاسر خانه از آن استفاده کرد.استفاده از مواد مغناطیسی در این این قطعه امکان آویزان کردن کلیدها در فضای ورودی، آینه ای کوچک برای حمام و یا یک لیست خرید در آشپزخانه را فراهم می کند.

Linde & Sandstrom

Linde & Sandstrom

منبع:busyboo

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری