آبشارهای خارق العاده Mitchell

مجموعه: جهان نما ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۳ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۸۰ ، بازدید:۳۰۸۷

آبشارهای میچل(Mitchell)، در پارک ملی رودخانه ی میچل ،در منطقه ی کیمبرلی Kimberly ،در غرب استرالیا واقع شده اند و منظره ی با شکوهی را برای تماشا ،خلق نموده اند. این آبشارها ،به استخر های دلربایی که در حال جنب و جوش هستند، می ریزند. زیبایی این آبشارها واقعا نفس گیر است. دیدنی های قابل توجهی در این پارک وجود دارد، که ارزش دیدن را دارند، مانند صخره های تماشایی و دره های زیبا، اما آبشارها در راس این دیدنی ها هستند.

آبشارهای میچل(Mitchell)

آبشارهای خارق العاده میچل

آبشارهای خارق العاده میچل در استرالیا

آبشارهای خارق العاده درمنطقه ی کیمبرلی Kimberly

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .