موس زیبا و خاص Titanfall R.A.T.3 اثر Mad Catz

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۱۱ / ۰۳ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۵۸۹ ، بازدید:۲۹۰۷

۳۰ سال از زمانی که شرکت زیراکس اولین موس تجاری دنیا را رونمایی کرد می گذرد.شاید اغراق نباشد که بگوییم ،موس، طلیعه دار عصر جدیدی در دنیای کامپیوترهای شخصی بوده است. کاربرانی با کمترین دانش می توانند تنها از روی شکل ها و با کلیک کردن، کار با کامپیوتر را تجربه کنند. در این پست ،ستاوین ،قصد معرفی یک موس با طراحی زیبا ،خاص و عملکرد بالا را دارد ،که توسط Mad Catz طراحی و ساخته شده است .با ما همراه شوید . . .

موس زیبا و خاص Titanfall R.A.T.3 اثر Mad Catz

موس 3Titanfall R.A.T  ، دارای سنسور پیشرفته نوری و ویژگی های قابل برنامه ریزی می باشد .  طراحی عجیب این موس ، اقتباسی از مسابقات اتومبیل رانی و به گفته سازنده برگرفته از فیلم Mad Max می باشد . به کار گیری رنگ نارنجی ، سفید و حروف چاپ شده خاکستری ، خلل و فرج سطحی که تداعی نگاهی به داخل موتور یک خودرو می باشد،بر جذابیت آن افزوده است .

این موس، دارای قابلیت تنظیم DPI در رنج 450 تا 3500 را دار می باشد و در حالت دقت 3500، دارای دقت فوق العاده مخصوص دوست داران بازی های کامپیوتری است .این موس دارای سه دکمه جانبی قابل برنامه ریزی برای اجرای 9 دستور میز می باشد .

موس زیبا و خاص Titanfall R.A.T.3 اثر Mad Catz

طراح و سازنده این موس، به کاربران خود توصیه می کند، جهت استفاده از بهترین عملکرد آن، از پد موس 3G.L.I.D.E نیز استفاده نمایند، تا بتوانند حداکثر کارایی دستگاه را احساس کنند .

موس زیبا و خاص Titanfall R.A.T.3 اثر Mad Catz

منبع : busyboo

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .