آویز لباس برای فضاهای کوچک

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۶ ، بازدید:۵۵۶۲

لباس خشک کن ستاره ای شکل برای فضاهای کوچک

آویز خشک کردن لباس ستاره ای شکل ،کاری از طراح لندنی Aaron Dunkerton ،بهترین راه حل برای فضاهای کوچک می باشد.این وسیله قابل انبساط بسیار سازگار با محیط زیست است ، زیرا با کمک هوا لباس را  خشک می کند واز لحاظ فرمی یک ستاره 12 وجهی می باشد.این وسیله در زمانی که از آن استفاده نمی شود،فضای بسیار کمی را اشغال می کند.بسیار سبک بوده و باز و بسته کردن آن بسیار راحت است و با داشتن 36 بازو ،امکان خشک کردن تعداد زیادی لباس را فراهم می کند. با داشتن 10 بازوی خشک کننده بیشتر از میانگین سایر آویزهای خشک کننده لباس،در زمان مساوی کارایی بیشتری دارد. درمجموع می توان گفت که این وسیله یک راه حل هوشمندانه برای خانه ها و آپارتمانهای کوچک  است.

آویز لباس ستاره ای

آویز لباس ستاره ای

آویز لباس ستاره ای

آویز لباس ستاره ای

آویز لباس ستاره ای

آویز لباس ستاره ای

منبع:captivatist

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .