برج های Absolute

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۲ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۶۳ ، بازدید:۷۳۲۵

مکان :   Mississauga, Ontario, Canada

معماران : MAD Architects
تیم طراحی : Shen Jun, Robert Groessinger, Florian Pucher, Yi Wenzhen, Hao Yi, Yao Mengyao, Zhao Fan, Liu Yuan, Zhao Wei, Li Kunjuan, Yu Kui, Max Lonnqvist, Eric Spencer
کارفرما : Fernbrook / Cityzen
 سال : 2012
عکاس : Iwan Baan, Tom Arban, Courtesy of MAD Architects
ارتفاع : برج 1 :179متر   برج2: 158
طبقات : برج 1 :56 طبقه    برج2: 50 طبقه  

برج های Absolute , معماری , tower
برج های Absolute ،توسط دفتر معماری MAD که یک شرکت چینی است ،طراحی شده اند و حالا در شهر در حال توسعه "میسیساگا" (Mississauga) که در حومه تورنتو در کانادا واقع شده، شاهد افتتاح آنها هستیم.با ستاوین همراه باشید.

برج های Absolute , معماری , tower
در هر دو برج، واحدهای مسکونی دارای منظره پانوراما از افق شهر هستند و بالکن هایی که به دور نمای شیشه ای ساختمان پیچیده شده اند. این عقب نشینی آپارتمان ها که به وسیله بالکن ها در نمای ساختمان صورت گرفته، باعث جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب در ماه های تابستان می شود.

برج های Absolute , معماری , tower
این آسمانخراشها در Mississauga یکی از مناطق در حال رشد اطراف اتُاوا واقع در ایالت اونتاریو کانادا قرار گرفته اند .این مرکز تجاری که با هزینه خیره کننده 470 میلیون دلار با چشم اندازی خیره کننده نسبت به بندر سیدنی و قایق های آن ساخته شده از مجموعه کاملی از فناوری های دوست دار محیط زیست استفاده میکند, که سبب شده ،انجمن سازه های سبز استرالیا این پروژه را در میان ساختمانهای 6 ستاره خود قرار دهد.

برج های Absolute , معماری , tower
شرکت MAD در سال ۲۰۰۶ برنده طراحی این پروژه شد و ساکنان محلی در ابتدا به این دو ساختمان، به جهت شکل و انحناهای شان لقب “برج های مریلین مونرو ” را داده بودند.

برج های Absolute , معماری , tower

برج های Absolute , معماری , tower

منبع :  Archdaily و مجله آبادی (ویژه برج سازی)، سال پنجم، شماره هجدهم
 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .