10 صندلی جذاب با طراحی و عملکرد غیرمعمول

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۳ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۶۳۸ ، بازدید:۸۰۲۲

پست امروز ستاوین ،به 10 نمونه از جذاب ترین و غیر متعارف ترین صندلیهای طراحی شده می پردازد.با ما همراه شوید تا نگاهی به این مجموعه خلاقانه داشته باشیم...

 

1. صندلی آشیانه ای ،کاری از Nina Bruun ،که با الهام از طبیعت و به خصوص طرح آشیانه پرندگان ساخته شده است.

صندلی آشیانه پرنده

 

2.صندلی با نخ ابریشم ،یک صندلی زیبا از لحاظ بصری و در عین حال دوستدار محیط زیست است، که توسط Alvi Design،طراحی شده است.

صندلی با نخ ابریشم

 

3.صندلی Pipo ،توسط Alejandro Estrada و برای Piegatto ،طراحی شده است.این صندلی دارای طرحی یکپارچه ،همره با منحنی های ظریف و زیباست.

صندلی Pipo

 

4.صندلی  Maya ،که توسط Arya Alfieri طراحی شده،داری یک فریم پیوسته و شامل 4 نیم دایره است که بهم جوش داده شده و با رنگ پوشش داده شده اند.طراح،از طنابهای پلاستیکی برای ایجاد صندلی استفاده کرده است.

صندلی  Maya

 

5. طراحی موج مانندصندلی Saji،باعث پیچیده به نظر رسیدن آن شده است. Laura Kishimoto،طراح صندلی ،از نوارهای روکش دار باریک که خم شده و به هم بافته شده اند،برای ساخت این صندلی شیک استفاده کرده است.

صندلی  Saji

 

6.طراح کره ای Bae Sehwa،دو صندلی با نامهای بخار 11 و 12 را طراحی نموده که برای فضاهای داخلی مدرن و معاصر ،ایده آل می باشد.یکی از صندلیها فاقد پایه و جمع و جور بوده و دیگری دارای 4 پایه ساده می باشد.

صندلی  بخار 11 و 12

 

7.صندلی Pegas،دارای ایده ای خاص و غیر معمول است.طراحی ساده این صندلی ،اجازه تنظیم ارتفاع و نشیمن گاه صندلی را به کاربر می دهد.لایه های نرم و متعدد این صندلی را می توان با توجه به نیاز و خواسته کاربر ،تغییر داد.

صندلی Pegas

 

8.فلسفه شهری،نام صندلی است که توسط  Nissa Kinzhalina ،طراحی شده و از آکریلیک شفاف ساخته شده است.این صندلی با خطوط نازک مشکی رنگی که دریکی از لبه های صندلی به کار رفته ،بسیار گرافیکی به نظر می رسد و نکته جالب دیگر آن،تغییر شکل صندلی بسته به زاویه دید کاربران می باشد.

صندلی فلسفه شهری

صندلی فلسفه شهری

 

9.Mr. Simon،مجموعه ای از صندلیها را طراحی کرده که به روش مبتکرانه ای جمع می شوند.زمانی که به صندلی نیازی نیست،می توان به راحتی آن را جمع کرده و از مجموعه آنها،همچون یک نیمکت یا یک قطعه مبلمان جمع و جور استفاده کرد.

صندلی Mr. Simon

 

10.صندلیهایی با روکشی متفاوت و غیر معمول ،کاری از Bernotat & Co.تنوع این روکشها، به شما اجازه اضافه کردن فضایی برای نگهداری لوازم در بدنه یا تکیه گاه صندلی را می دهد.

صندلیهایی با روکشی متفاوت و غیر معمول

صندلیهایی با روکشی متفاوت و غیر معمول

منبع:homedit

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .