ایجاد پارک با کمترین هزینه

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۳ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۶۴۳ ، بازدید:۴۵۰۳

پارکی با لاستیکهای بازیافتی:

پارک عمومی که دروسط شهر Lima(پایتخت کشور پرو) ،شکل گرفته و شامل زمین بازی کودکان و لاستیکهای اتومبیل بازیافتی است که نقش گلدان را برای فضای سبز پارک برعهده دارد.چند تپه ماهور و نیمکت پوشیده شده از چمن،فضای سبز این پارک را تکمیل کرده است.

این پارک که در سال 2010 ایجاد شده،از تپه های کوچکی با چمن طبیعی پوشیده شده اند،لاستیکهای بازیافتی که درونشان ،گل کاری و چمن کاری شده و چهارپایه های سبز که کاربران همچون صندلی ،از آن استفاده می کنند،تشکیل شده است.از قطعات پلاستیکی بازیافتی ،در سراسر این پارک،به عنوان مجسمه استفاده شده است.

به راستی که با اندکی خلاقیت و با صرف هزینه کم ،نیز می توانیم در شهرهایمان،فضاهای شهری زیبایی را داشته باشیم...

 

ایجاد پارک در شهر با کمترین هزینه

پارکی در شهر LIMA

پارکی با استفاده از لاستیکهای بازیافتی

پارکی در کشور پرو

ایجاد پارک با وسایل بازیافتی

ایجاد پارک در شهر با کمترین هزینه

منبع:designrulz

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (الهه تقی زاده)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .