قفسه کتاب منحنی شکل کاری از آتلیه طراحی 010

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۷ ، بازدید:۴۱۶۲

شاهکاری از تخته سه لا، کتابخانه منحنی شکل ، که به دلیل شکل ارگانیک آن بسیار جذاب است و ما به همین دلیل، خیلی سریع جذب این فرم غیرمنتظره از آتلیه هلندی 010 شدیم.ساختار اصلی این کتابخانه شامل سه قطعهMDF و قطعات تخته سه لا است که با قالب سفارشی شکل گرفته و در جای خود مونتاژ شده اند، تا ترکیب مناسبی برای نشستن واستراحت کردن و نیز جایی برای  آویز لامپ جهت مطالعه در شب، بوجود آورند.

کتابخانه منحنی

این کتابخانه یکی از سرگرم کننده ترین قطعات مبلمان شما خواهد بود.رنگهای جذاب سبز و نارنجی آن ،تجربه متفاوتی از خواندن را برای شما بوجود می آورند.قفسه های کتاب نیازی به هیچ نگهدارنده جانبی ندارند و با کمک بیس استیل خود می ایستند.

کتابخانه منحنی

کتابخانه منحنی

کتابخانه منحنی

منبع: trendir

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .