طراحی پلی عجیب در پاریس

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۳ / ۰۴ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۷۰۰ ، بازدید:۶۴۹۵

استودیو طراحی  AZC ، ایده عجیب و شگفت آوری را برای پلی برروی رودخانه سن ،در پاریس،ارائه داده است.این پل پرشی،در واقع پلی بادی است که به چندین ترامپولین بسیاز بزرگ مجهز شده است،تا نشاط و شادی را هنگام عبور از رودخانه،به عابران هدیه دهد.این ترامپولین ها با قطر حدودا 30 متر ،توسط ، مدولهایی از جنس پی وی سی ، حاوی 3700 مترمکعب هوا ،احاطه شده اند و هریک با طنابهای مخصوص به دیگری متصل شده اند.با ستاوین همراه شوید تا نگاهی به ایده خلاقانه این پل ،داشته باشیم...

 

طراحی پلی عجیب در پاریس

پل پرشی در پاریس

طراحی پلی عجیب در پاریس

طراحی پلی عجیب در پاریس

پلی با ترامپولین های غول پیکر

پلی عجیب برروی رودخانه سن پاریس

منبع:wherecoolthingshappen

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .