غارزیرآبی شگفت انگیز و ترسناک در تگزاس

مجموعه: جهان نما ، تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۴ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۷۱۷ ، بازدید:۵۵۷۴

Jacob’s Well (چاه یعقوب)،این چاه که نامش از روی انجیل برداشته شده ،یک گودال شفاف و شگفت انگیز است، که پریدن و شیرجه زدن به درون آن بدون خطر نیست.این چاه،که تاکنون جان حداقل، 8 غواص را گرفته است، یکی از طولانی ترین غارهای زیرآبی تگزاس است.دهانه 4 متری این غار ،در نگاه اول چشمه ای بی خطر به نظر می رسد ،که به ارتفاع 10 متر در حالت عمودی امتداد یافته و پس از آن روبه سمت پایین، با عبور از چندین حفره ،درنهایت به عمق 40 متر می رسد. ورودی یکی ازاین حفره ها، بسیار باریک بوده و کمتر کسی تابحال به آنجا رسیده است و به آن غار ویرجین می گویند.گفته میشود ،سنگ های آهکی شگفت انگیزی در آنجا وجود دارد،که ضربه پا ،به شن های کف این نقطه، کاملاً دید فرد را کور می کند. شناگران ماهر هم نتوانسته اند از این نقطه زنده بیرون بیایند. آخرین قربانی آن وین وود راسل ، شناگر ماهر آبهای آزاد بوده، ولی برای شیرجه در غار آمادگی نداشته است.

 

غارزیرآبی شگفت انگیز و ترسناک در تگزاس

غارزیرآبی شگفت انگیز و ترسناک در تگزاس

شیرجه در چاهی شگفت انگیز و ترسناک در تگزاس

چاهی شگفت انگیز و ترسناک در تگزاس

چاه  Jacob’s Well

چاه  Jacob’s Well

چاه  Jacob’s Well

چاه  Jacob’s Well

چاه یعقوب  Jacob’s Well

چاه یعقوب  Jacob’s Well

چاه یعقوب  Jacob’s Well در تگزاس

غارزیرآبی شگفت انگیز و ترسناک در تگزاس

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .