اولین کنفرانس سالانه پژوهش های معماری، شهرسازی و مدیریت شهری

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۴ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۷۲۲ ، بازدید:۲۲۴۲

اولین کنفرانس سالانه پژوهش های معماری، شهرسازی و مدیریت شهری

مغرفی همایش :

فضا در مفهوم موجود خویش به تنهایی هیچ ویژگی خاصی را مطرح نمی کند. ولی به محض اینکه یک گروه انسانی فعالیتی را در مکانی طرح کنند، معنای نمادین فضا پدیدار می شود. از این پس، فضا بستری برای بیان فعالیت و رفتار های انسانی می گردد.

پیش گفتارِ پیشِ رو می کوشد معرفی بر باز شناختِ علوم كاربردي از قبيل معماري، معماري چشم انداز، شهرسازی و مدیریت شهری را فراهم آورد,چون معماری رشته ایست متشکل از پیکره هایی متنوع در بطن خود ک فضای شکل گرفته ملهم از آن بدنه هاست. به تنهایی دارای هویت خاص خود است و بدین لحاظ می توان گفت که مهمترین عامل در معماری، نحوه شکل گیری فضا در آن است. مطالعات در زمینه ی چگونگی کانون های زیستی، پژوهش در انواع مدل های تئوري محور، رويكرد برنامه ريزي فيزيكي و طراحي محور و اخيراً رويكرد انتقادي ساختار گرايانه، بخشی از دانشِ جوانِ شهرسازی به شمار می آیند و مدیریت شهری نیز آماده سازی فضا جهتِ پویایی عملکرد در زمینه اداره شهر و  کار آمدی مشارکت دادن شهروندان در اداره آن است. بطور کلی اهمیت معماری، شهرسازی و مدیریت جامع شهری در زندگی حاضر و  شهرهای امروز، از با اهمیت ترین مسائل درزمینه مرتفع نمودن مشکلات شهری ورفع کمبودهای ونیازهای جامعه شهری وروستایی است.

اولین کنفرانس سالانه پژوهش های معماری، شهرسازی و مدیریت شهری

از این رو موسسه معماری و شهرسازی سفیران راه مهرازی با همکاری دانشگاه ها، در نظر داد اولین کنفرانس سالانه پژوهش های معماری، شهرسازی و مدیریت شهری را در پاییز 1394 برگزار نماید. این گرد همایی فرصتي ناب جهت مجالستِ صاحبنظران، محققان، متخصصان و انديشمندان در گرایش های مختلفِ معماري، شهرسازی و مدیریت شهری است.

از این رو، دبیرخانه اولین کنفرانس سالانه پژوهش های معماری، شهرسازی و مدیریت شهری ، با افتخار از تمامي متخصصان، كارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمي ، تحقيقاتي و صنعتی دعوت مي نماید دانش خود را در زمینه مفاهيم مشترك معماري، بافت های تاریخی، شهرسازی، برنامه ریزی و طراحی شهری، مدیریت شهری، فناوري هاي نوين و سايرموضوعات مرتبط با محورهاي کنفرانس را را رد این محفل علمی به اشتراک گذارند و با ارائه آخرين دستاوردهاي علمي و اجرايي خود، زمينه دستيابي به اهداف فوق را فراهم سازند.

اولین کنفرانس سالانه پژوهش های معماری، شهرسازی و مدیریت شهری

اولین کنفرانس سالانه پژوهش های معماری، شهرسازی و مدیریت شهری

اولین کنفرانس سالانه پژوهش های معماری، شهرسازی و مدیریت شهری

تاریخ های مهم:
مهلت ارسال مقالات: ۲۸ شهریور ۱۳۹۴
اعلام نتیجه داوری مقاله: ۱۰ روز پس از ارسال هر مقاله
زمان برگزاری: آذر ماه ۱۳۹۴

دبیرخانه:
تلفن: ۴۲۷۳-۳۸۲۱-۰۳۵      و        ۸۰۰۸-۷۹۳-۰۹۳۷
سامانه پیامک: ۵۰۰۰۲۳۲۲۲۲۲۲۲۰
جهت پیگیری وتماس با دبیرخانه همایش در کلیه روزهای هفته به جز روزهای تعطیل با شماره های فوق تماس حاصل نمایید.
ساعت پاسخگویی: ۱۰ الی ۱۴ هر روز
ایمیل: info@auum.ir

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .