افتتاح تنها «تله‌کابین آبی و خاکی» کشور در چالیدره مشهد

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۴ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۷۳۱ ، بازدید:۴۷۵۷

همزمان با عید سعید فطر تنها «تله‌کابین آبی و خاکی» کشور در چالیدره مشهد افتتاح خواهد شد.در مجموعه چالیدره «ترن کوهستان» راه‌اندازی می‌شود که گردشگران را از پایین به بالای کوهستان می‌رساند.دستگاه تله‌کابین، تله CH از ایتالیا خریداری شده است که تنها تله آبی و خاکی در کشور به شمار می‌رود و مساحت ۲۳۰ متر را بدون پایه از روی آب رد می‌کند.

 

افتتاح تنها «تله‌کابین آبی و خاکی» کشور در چالیدره مشهد

 

چالیدره تنها برج ۳ منظوره در دنیاست Tکه با ۵۰ نفر مسافر روی ارتفاع ۴۰ متری می‌ایستد و توقف می‌کند، سپس می‌چرخد، یعنی حرکت بالا و پایین چرخش در ارتفاع ۴۳ متری و بانجی جامپینگ را همزمان دارد.این برج تفریحی دارای استاندارد است و در شرق کشور برای اولین بار اجرایی شده است و اکنون در مرحله دکوراسیون داخلی است و تا عید فطر به بهره برداری می‌رسد.

 

افتتاح تنها «تله‌کابین آبی و خاکی» کشور در چالیدره مشهد

منبع:arktourism

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .