سبک ترین دوچرخه برقی جهان

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۴ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۷۴۸ ، بازدید:۴۱۶۵

A-Bike Electric ،سبک ترین و جمع و جورترین دوچرخه برقی جهان است.طراحی تلسکوپی آن ،این اجازه را می دهد که برای هر سفری بتوان آن را به آسانی جمع نمود.موتور الکتریکی این دوچرخه،راندن را آسان کرده و شما را تا 25 کیلومتر درحال رفتن نگه می دارد.مفهوم این دوچرخه الکتریکی ،اولین بار توسط مخترع انگلیسی Clive Sinclair،مطرح شد و دوچرخه فعلی ، توسعه یافته و نشات گرفته از همان ایده و مجهز به یک موتور برقی است.جمع کردن این دوچرخه درکمتر از 10 ثانیه امکان پذیر است.این دوچرخه در حالت جمع شده ،فضای بسیار کمی را اشغال کرده و به راحتی می توان آن را در زیر صندلی یک تاکسی یا در کافی شاپ و یا در محل کار جای داد.دیگر نیازی نیست، برای پیداکردن جای پارک برای دوچرخه خود نگران باشید.با ستاوین همراه شوید تا نگاهی به این دوچرخه جالب توجه داشته باشیم...

 

سبک ترین دوچرخه الکتریکی جهان

سبک ترین دوچرخه الکتریکی جهان

سبک ترین دوچرخه الکتریکی جهان

سبک ترین دوچرخه الکتریکی جهان

منبع:designrulz

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .