Subsix ، رستوران زیر آب اثر Poole

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۴ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۷۵۰ ، بازدید:۴۲۸۷

مکان : مالدیو
مشاور طراحی معماری : Poole Associates
عکس : PER AQUUM Niyama

این مجموعه ،برای اولین بار در سال 2012 ،به عنوان یک کلوپ شبانه در زیر آب افتتاح شد . Subsix در مجموعه PER AQUUM Niyama Resort در کشور مالدیو قرار گرفته و اخیرا توسط تیم طراحی Poole ،به عنوان رستوران زیر آب تغییر کاربری و طراحی شده است .

 

 Subsix , رستوران زیر آب اثر Poole

 

برای رسیدن به Subsix ،می بایست با وسایلی همچون کرجی و یا قایق ، مسافتی چون 500 متر را طی کرد . با استفاده از چند ردیف پلکان ،می توان به سطح زیرین دریا رسید . در این فضا با پنجره های شیشه ای وسیع ، منظر دریا در زیر آب ، به زیبایی قاب گرفته شده است . قاب هایی که هرآنچه در زیر آب قابل مشاهده است، همچون صخره های زیبا و انواع ماهی ها را به زیبایی هرچه تمام تر به نمایش در آورده است .

 

 Subsix , رستوران زیر آب اثر Poole

 Subsix , رستوران زیر آب اثر Poole

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم  . . .

منبع : contemporist

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .