تمدید مسابقه طراحی دکوراسیون داخلی برنامه تلویزیونی آشیانه ایرانی (مرحله اول)

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۵ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۷۸۷ ، بازدید:۱۹۱۷

بنا بر اطلاعیه ی دبیرخانه مسابقه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برنامه تلویزیونی آشیانه ایرانی، با توجه به درخواست های مکرر جهت تمدید مهلت ثبت نام این رقابت از سوی علاقه مندان، آخرین مهلت ثبت نام و ارسال سوابق حرفه ای توسط واجدین شرایط به دبیرخانه مسابقه، لغایت پایان وقت اداری روز شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴تمدید گردید.

همچنین در بخش “شرایط شرکت در مسابقه «آشیانه ایرانی»”، توانایی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی از ۲ واحد آپارتمان به ۱ واحد آپارتمانتغییر یافته است.

شایان ذکر است برنامه تلویزیونی آشیانه ایرانی در راستای ارتقاء سطح کیفی در تولید، خدمات، محصولات ساختمانی و دکوراسیون داخلی، این مسابقه تلویزیونی را در ۱۳ قسمت ۴۵ دقیقه ای با حضور متخصصین حوزه هنر، معماری و بازیگران مطرح سینما برگزار می نماید.
لذا از کلیه شرکت های واجد شرایط و علاقه مند دعوت می شود تا با ارائه سوابق حرفه ای و توانمندی های خود، وارد عرصه این رقابت ملی شوند.

 

تمدید مسابقه طراحی دکوراسیون داخلی برنامه تلویزیونی آشیانه ایرانی

لینک مرتبط: مسابقه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برنامه تلویزیونی آشیانه ایرانی (مرحله اول)

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: memarnews

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .