چراغ قوهTrioh،کاری از Greg Hinzmann

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۸۱ ، بازدید:۳۰۷۲

 Trioh یک چراغ قوه می باشد که به زیبایی توسط طراح Greg Hinzmann، به صورت ارگانیک طراحی شده است . این طرح نوآورانه برای یک چراغ قوه به جهت پاسخگویی جهت یافتن این وسیله در مواقع اضطراری می باشد .

طراحی , چراغ قوه , دیزاین

طراح بیشتر بر روی تئوری ای کار کرده است که یک چراغ قوه بتواند به واسطه در دسترس بودنش ،به عنوان یک هنر عملکردی ، آشکارا نمایش داده شود . این وسیله به واسطه لنز تعبیه شده درآن ،دو نور مختلف را تولید می کند .

طراحی , چراغ قوه , دیزاین
این چراغ قوه دارای پایه قابل شارژ و مجهز به باتری لیتیوم یون می باشد که سبب شده،این وسیله همیشه آماده استفاده باشد . فرم طراحی و پایه شارژی این چراغ قوه , انگیزه ای برای در دسترس قرار دادن و اختصاص یک فضا برای آن در زمانی که  استفاده نمی شود ، می باشد.

طراحی , چراغ قوه , دیزاین

طراحی , چراغ قوه , دیزاین

طراحی , چراغ قوه , دیزاین

طراحی , چراغ قوه , دیزاین

منبع : ippinka

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .