ارائه خدمات در هتلی در کالیفرنیا توسط یک روبات

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۵ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۸۲۲ ، بازدید:۲۴۱۹

هنگامی که شما درهتل Cupertino Aloft کالیفرنیا اتاقی را رزرو کنید،احتمال اینکه سرویس اتاق خود را از یک ربات دریافت کنید،بسیار زیاد است.این ربات صدایی ،که R2-D2  نام دارد،توسط Savioke طراحی شده است.

این ربات پیش خدمت که  A.L.O نیز خوانده می شود ،بعد از دریافت درخواست شما از طریق یکی از کارکنان هتل ،در مسیر اتاق شما حرکت کرده و سفارش شما را تحویل می دهد.این ربات ،مهمانان را در ورود و خروج به آسانسورها،راهنمایی کرده و جابه جایی ملحفه ها و حوله ها از بخش لاندری به اتاقها وارائه امکانات رفاهی به مهمانان از دیگر خدمات وی می باشد.ربات A.L.O ،دارای یک صفحه نمایش 7 اینچی جهت تعامل بیشتر میان کارمندان و مهمانان می باشد،همچنین از طریق اتصال 4G و WiFi می تواند نسبت به فراخوانی آسانسور درهنگام نیاز اقدام کند.

 

ارائه خدمات در هتلی در کالیفرنیا توسط یک روبات

ارائه خدمات در هتلی در کالیفرنیا توسط یک روبات

ارائه خدمات در هتلی در کالیفرنیا توسط یک روبات

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .