میز کنسول 15 نفره در نهارخوری واقع در فضای باز

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۵ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۸۴۲ ، بازدید:۲۷۵۳

این  نهارخوری واقع در تراس فضای باز، دارای میزی کنسولی برای 15 نفر است.نکته جالب توجه اینجاست که هیچ المان نگه دارنده و هیچ پایه ای در زیر آن دیده نمی شود.این تراس برای خانه ای در مسکو و توسط تیم معماری Kerimov Prishin طراحی شده است.این میز دارای اسکلتی فلزی است و توسط چوب روکش شده است و از یک سمت در پدستال (بخشی از سازه بتنی ) جایگذاری شده است،به گونه ای که حس می شود کاملا در هوا معلق است.ستاوین شما را به خوردن فنجانی چای به دور این میز خیره کننده دعوت می کند.با ما همراه شوید...

 

میز کنسول 15 نفره در نهارخوری واقع در فضای باز

میز کنسول 15 نفره در نهارخوری واقع در فضای باز

میز کنسول 15 نفره در نهارخوری واقع در فضای باز

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: trendir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .