فراخوان مسابقه طراحی فضای فرهنگی تاریخی سئول

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۶ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۸۶۷ ، بازدید:۲۷۴۸

 هدف مسابقه این است که برای مرکز شهر، ساختمانی طراحی شود که در آن هم به بافت تاریخی و فرهنگی توجه شده باشد و هم آثار میراث فرهنگی و قدیمی را به بافت جدید و مدرن پیوند دهد، به این صورت که هم ترمیمی برای جلوه‌ی تاریخی ساختمان های اطراف باشد و هم بر روی مبحث توجه به آینده، تمرکز داشته باشد.

 

فراخوان مسابقه طراحی فضای فرهنگی تاریخی سئول

 

شرکت‌کنندگان باید به مساحت ۵۱۸۸ مترمربع بالای زمین و زیرزمین رسیدگی کنند. هم‌چنین به فضای اطراف و بافت تاریخی و ساختمان‌های میراث فرهنگی مانند قصر Deoksugung، سالن بزرگ شهر سئول (Seoul City Hall)، مرکز شهر (Seoul Plaza) و کل ناحیه Sejong-daero، توجه داشته باشند.

معماران، طراحان شهری و معماران منظر می‌توانند در این مسابقه به‌صورت تیمی و یا انفرادی شرکت کنند.ثبت‌نام در این فراخوان رایگان و جایزه برندگان ۸۶ هزار دلار تعیین‌شده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای آگاهی از نحوه شرکت در این مسابقه به نشانی اینترنتی http://www.sejongdaero.org/en مراجعه کنند.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: honaronline

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .