هاوربرد بدون چرخ لکسوس

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۸۷۴ ، بازدید:۳۳۲۱

پس از رونمایی از هاوربرد لکسوس در ماه ژوئن ،این شرکت خودرو سازی، از این هاوربرد به صورت تستی در شهر بارسلونا استفاده کرد.

 

هاوربرد بدون چرخ ۱ - تکنولوژی

 

پروژه لکسوس ،که به Howerboard 18 معروف است ،ماه پیش با همکاری یک تیم از دانشمندان IFW و شرکت evico که متخصص صفحات مغناطیسی است، کار خود را آغاز کرد.این هاوربرد ،برای آزمایش جامع به شهر درسدن (Dereseden) برده شد.لکسوس با ارائه ی این هاوربرد اجازه ی استفاده از این دستگاه را در هر سطحی داده است، حتی بر روی آب!!!!

 

هاوربرد بدون چرخ لکسسوس ۲ - تکنولوژی

هاوربرد بدون چرخ لکسوس ۳- تکنولوژی

 

لکسوس ،در این دستگاه ۲ سرما سنج قرار داده که در آن مواد ابر رسانا است که در نیتروژن مایع با دمای ۱۹۷− درجه نگهداری می شود.در لایه ی زیرین این هاوربرد، از آهنربای دائمی استفاده شده است .

 

هاوربرد بدون چرخ لکسوس ۴ - تکنولوژی

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: urdesignmag

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (پرهام بهروش)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .