ایران (Iran) / تهران
هومن طالبی مدیر علمى (دایرکتور آکادمیک) مدرسه معماری (Caai)، مدیر و مدرس کارگاه هاى طراحى و ساخت تجر ...

هومن طالبی

معمار
ایران (Iran) / تهران

هومن طالبی مدیر علمى (دایرکتور آکادمیک) مدرسه معماری (Caai)، مدیر و مدرس کارگاه هاى طراحى و ساخت تجربى معمارى در موسسات آکادمیک متعدد بوده است.
او معمار و محققی است که بیش از 10 سال به صورت بارز در این عرصه فعال بوده است. طرح های معماری و شهری ایشان، نشان دهنده تخصص ویژه او در طراحی و ساخت طرح های معماری با بکارگیری روش های نوین کامپیوتری می باشند.
هومن طالبی پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد خود در رشته مهندسی معماری از دانشگاه آزاد تهران، به لندن نقل مکان کرد و به تحصیل در انجمن معماری لندن پرداخت. او موفق شد  با مدرک کارشناسی ارشد معماری و شهرسازی در سال 2005 از این موسسه فارغ التحصیل شود. او طی سالهای 2012 و 2013 مدیریت اجرا و برگزاری دو کارگاه و ورکشاپ را با همکاری انستیتو Parametrica شاخه تجربى Laboratul de Architectura در رومانى و دانشگاه Veritas در کاستاریکا به عهده داشته است.وی همچنین به مدت هشت سال به عنوان طراح ارشد با دفتر زاها حدید همکارى نمود و مسئولیت طراحى چند پروژه شاخص از جمله دنگدمون در سئول که در سال ٢٠١٤ افتتاح شد را بر عهده داشت. در حال حاضر او به عنوان مدیر و موسس دفتر معماری مرز ، پروژه های مختلف طراحی را در ایران، آمریکاى مرکزى و آسیا سرپرستی می کند.
 هومن طالبی قبل از پیوستن به گروه معماری زاها حدید، با شرکت شیردل در تهران و گروه معماری هما فرجادی در لندن همکاری می نمود.
برخی پروژه‌های وی عبارتند از:پارک طراحی دنگدمون واقع در کره جنوبی-مرکز تجارت بین‌المللی سعیددر ساری، ایران-توسعه ایستگاه تله‌کابین نمک‌آبرود در مازندران
 

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .