میز سرگرم کننده لابیرنت

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۹۷ ، بازدید:۱۶۶۴

هنرمند ،طراح و صنعتگر دانمارکی،Benjamin Nordsmark،میز سرگرم کننده لابیرنت را خلق کرده تا این مفهوم را بیان کند که شئی شناخته شده همچون یک میز، نیز می تواند با اضافه کردن کمی خلاقیت،دنیایی جدید را درون خود به وجود آورد.لابیرنت ،شامل چندین دیوار است که زیر صفحه شیشه ای قرار گرفته اند.این میز ،دارای 6 مجسمه کوچک است که هر کدام توسط دسته مغناطیسی که درزیر خود دارند،درون لابیرنت ،حرکت می کنند.  بازی با این آدمکها،برای اکثر مردم ،تداعی کننده بازیهای دوران کودکیشان است و همین حس نوستالژیک،سبب می شود تا این میز درذهن آنها باقی مانده و آنها را تشویق به درگیر شدن در پیچ و خم لابیرنت کند.

میز لابیرنت

بیس اصلی میز از فولاد می باشد و درنهایت از 5میلی متر چوب افرا ،پوشش داده شده است.نکته جالب دیگر درمورد میز ،اینکه دستگیره ها،به دلیل خاصیت مغناطیسی به تمامی سطوح میز می چسبند.

میز سرگرم کننده لابیرنت

میزی سرگرم کننده

آدمکهای قابل حرکت درون لابیرنت

Labyrinth Table

منبع:urdesignmag

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه معماری ایران ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه معماری ایران ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
معماری