ایران (Iran) /
آکادمی رابین افتخار دارد که سالهاست با در اختیار داشتن تیم متشکل از مترجمین متخصص و با تجربه در ...
شماره همراه:
09901658003

آکادمی رابین

معمار
ایران (Iran) /

آکادمی رابین افتخار دارد که سالهاست با در اختیار داشتن تیم متشکل از مترجمین متخصص و با تجربه در تمامی رشته ها و زمینه ها، تایپیست های حرفه ای و مجرب، برنامه نویسان نمونه کشوری و همچنین پژوهشگران دانشگاه های برتر کشور، با هدف ارائه خدمات اینترنتی و غیرحضوری به متقاضیان عزیز در زمینه تایپ، ترجمه، پروژه و تحقیق، و دیگر خدمات علمی-آموزشی فعالیت می نماید. 

آکادمی رابین متشکل از افراد متخصص، متعهد و مجرب در صدد است تا بتواند رضایت طیف گسترده ای از کاربران را در زمینه ارائه خدماتی از قبیل تایپ، ترجمه، تحقیق و پروژه و دیگر خدمات علمی-آموزشی در تمامی رشته ها و مقاطع جلب نماید. تمامی اعضای گروه از سطح بالایی از دانش و تجربه در زمینه خدمات ارائه شده مرتبط با رشته و گرایش تحصیلی خود برخوردارند و از میان درخواست های متعدد همکاری و پس از طی مراحل مختلف آزمون و بررسی رزومه و سابقه کاری انتخاب می شوند و از نظر عملکرد بطور دائم تحت نظارت مدیر گروه قرار دارند.
آکادمی رابین تجربه و مهارت لازم را در زمینه های عنوان شده دارا می باشد و هدف آن انجام سفارشات کاربران گرامی در کمترین زمان و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.
تمامی خدمات بصورت غیر حضوری و آنلاین ارائه می شود و کاربران عزیز می توانند پس از عضویت در سایت، به سادگی اقدام به ثبت و پیگیری سفارشات خود نمایید. فایل ارسالی از طرف کاربر در کمترین زمان بررسی شده و پیش فاکتور شامل زمان و هزینه صادر خواهد شد که جهت مشاهده پیش فاکتور می توانید به پنل کاربری خود مراجعه فرمایید. 

با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .