نورپردازی پنج هکتار از درختان پیرامون پل طبیعت

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۷ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۱۰۰۳ ، بازدید:۴۵۰۹

درختان 50000 متر از فضاي سبز پل طبيعت (حاشيه بزرگراه مدرس) با هدف افزايش کيفيت فضاهاي شهري و استفاده از پرژکتور و ريسه هاي سوزني نورآرايي شد.


به گزارش خبرگزاري آريا، اجراي نورآرايي بر روي درختان در ضلع شمالي پل طبيعت با ديد سواره و پياده در محيطي به مساحت پنج هکتار فضاي سبز مستطيلي شکل به طول 500 و عرض 100 متر نورآرايي شد.

نورپردازی پنج هکتار از درختان پیرامون پل طبیعت


بنا بر اين گزارش اين نورآرايي با استفاده بيش از 250 پرژکتور در رنگ هاي سبز، آبي، قرمز، سفيد و زرد و همچنين ريسه هاي سوزني به رنگ هاي سفيد، سبز و زرد با متراژي بالغ بر 3000 متر نورآرايي شد.
گفتني است اين اقدام سازمان زيباسازي شهر تهران با هدف احياي زندگي شبانه و ايجاد حس نشاط و سرزندگي براي شهروندان، نقاط مختلف سطح شهر انجام شده است.

نورپردازی پنج هکتار از درختان پیرامون پل طبیعت

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: خبرگزاری آریا

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .