دومین جنگل عمودی دنیا در سوئد

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۸ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۱۱۴۳ ، بازدید:۱۰۰۵۹

طراحی یک شرکت سوئدی در مسابقه دومین جنگل عمودی دنیا برگزیده شد.

 

دومین , جنگل عمودی دنیا , سوئد , جنگل , عمودی , طراحی , شرکت سوئدی , مسابقه دومین جنگل عمودی دنیا , ستاوین , رویداد های معماری , اخبار

این آسمان‌خراش توسط شرکت  Stefano Boeri طراحی شده و درواقع برنده‌ی مسابقه‌ای است که برای طراحی دومین جنگل عمودی دنیا در شهر Chavannes-Pres-Renens تدارک دیده شده بود.

قرار است آسمان‌خراش با صدها درخت و بوته پوشانده شود. این درختان و بوته‌ها به تصفیه‌ی هوای شهر کمک کرده و باعث تولید اکسیژن و ارتقای تنوع زیستی خواهند شد. در مجموع این برج ۱۱۷ متری، ۳۰۰۰ مترمربع فضای سبز را به فضای سبز شهر اضافه می‌کند.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .