دو پروژه ایرانی در میان برندگان جایزه معماری سال خاورمیانه

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۹ / ۰۹ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۱۲۱۹ ، بازدید:۲۹۹۴

جایزه معماری خاورمیانه ۲۰۱۵ دو پروژه از ایران را در میان برگزیدگان امسال معرفی کرد.

 

دو پروژه ایرانی , برندگان جایزه معماری سال خاورمیانه , پروژه ایرانی , جایزه معماری , خاورمیانه ,

هشتمین دوره جوایز سالانه معماری خاورمیانه شب ۲۵ نوامبر در هتل جمیرا در دبی و برندگان ۱۵ بخش این رویداد را معرفی کرد. در ۸ بخش این سالانه نام نامزدهایی از ایران به چشم می‌خورد که در نهایت جوایز دو بخش را دریافت کردند.

بر این اساس، مجتمع اداری گلفام تهران عنوان پروژه برتر تجاری جایزه معماری خاورمیانه ۲۰۱۵ را از آن خود کرد. این پروژه را شرکت معماران حرکت سیال اجرا کرده و معماران ارشد آن رضا دانشمیر و کاترین اسپیریدونوف هستند.

همچنین کوروش حاجی‌زاده بنیان‌گذار شرکت معماری حاجی‌زاده و همکاران، جایزه پروژه عمومی سال این رویداد را برای City & Music Hall به خود اختصاص داد.

پیش از این مجتمع شار، ساختمان گلستانه و ویلای فست نامزدهای دریافت جایزه پروژه‌ مسکونی و کافه گالری شاپوری از ایران در بخش پروژه اقامتی نامزد این رویداد بودند. همچنین ساختمان نظام لرستان و پردیس سینمایی ملت به ترتیب در بخش‌های جایزه پروژه عمومی و پروژه اجتماعی – فرهنگی در فهرست نامزدهای دریافت این جوایز قرار گرفته بودند.

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .