طراحی بی نظیر شومینه مدور یک هتل

مجموعه: پروژه های معماری ، تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۹ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۱۲۵۳ ، بازدید:۳۴۳۰

هنگامی که شرکت معماری استرالیایی Bates Smart،هتل تازه تکمیل شده Vibe،را در فرودگاه Canberra طراحی می کردند،تصمیم به استفاده از المان های هندسی مدور در طراحی هتل گرفتند ،که در نقشه شهر Canberra به وفور مورد استفاده قرار گرفته بود.یکی از این عناصر مدور ،که باعث جلب توجه همگان شده و تبدیل به نقطه ای کانونی در فضا گشته است،شومینه مدوری است که در محل تریای هتل واقع شده و توسط صندلیهای نیمکتی اطرافش،یک دایره کامل را تشکیل داده است.کانال اگزاست سیاه رنگ شومینه،توسط لوله های طلایی رنگ زیبا از نظر پنهان شده است.

 

طراحی بی نظیر شومینه مدور یک هتل

طراحی بی نظیر شومینه مدور یک هتل

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: contemporist

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .