کفشهای GPS

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۰۵ / ۰۹ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۱۴ ، بازدید:۳۹۴۰

 یک جفت کفش سفارشی  که با عملکرد GPS داخلی ، ساخته شده است،این کفشها مدلهای عجیب و غریبی ندارند.با نگاهی اجمالی به هر کدام از آنها،آشنا به نظر می آیند ،چرم  Oxfords با بندها و همه چیزهای دیگر یک جفت کفش معمولی.این کفشها توسط طراح لندنی Dominic Wilcox ،بوجود آمده اند. وی بیان می کند که ایده اصلی شکل گیری کفش  GPS را از کفشهای جادویی دوروتی در جادوگر شهر از گرفته است :زمانی که باهم (همزمان)کلیک می کرد،کفشها اورا به خانه اش می بردند.

کفشهای GPS

هر دو کفش از طریق اتصال بی سیم(وایرلس) با یکدیگر ارتباط دارند.کفش سمت راست دارای یک صفحه نمایش LED کوچک است ،که پیشرفت شما را در مسیر ثبت می کند و کفش سمت چپ نیز دارای صفحه LED دیگری است که جهت های صحیح را به شما یادآور می شود.

کفشهای GPS

 GPS در پاشنه کفش جاسازی شده است .زبانه کوچکی در پشت کفش وجود دارد، که جایگاه آنتن می باشد.درواقع میتوان گفت این کفشها، یک ادای احترام کامل به کفشهای قرمز و پرزرق و برق دوروتی هستند ،روی کفشها کلیک کن تا GPS روشن شود.مقاصد در کامپیوتر برنامه ریزی شده و از طریق USB به کفشها ارسال شده است . به عنوان یک ویژگی در نهایت زیبا ،کف کفش  با نماد خانه های کوچک،نقاط شاخص و سایرساختمانهای بین آنها که  به دنبال هم نقطه گذاری شده اند،حکاکی شده ،که باعث خاطره انگیزترشدن سفر می شود.

کفشهای GPS

 

منبع:busyboo

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .