بزرگداشت روز معمار و نمایشگاه آثار دهمین دوره مسابقه معماری میرمیران

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۱ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۶۱۴ ، بازدید:۲۱۶۳

مراسم بزرگداشت روز معمار، یادمان و جایزه معماری میرمیران در خانه‌ی هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

 

بزرگداشت روز معمار , نمایشگاه آثار دهمین دوره مسابقه معماری میرمیران , بزرگداشت , روز معمار , نمایشگاه آثار , دهمین دوره , مسابقه معماری میرمیران , مسابقه معماری , میرمیران ,

 

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی خانه‌ی هنرمندان ایران، مراسم بزرگداشت روز معمار، یادمان و جایزه معماری میرمیران چهارشنبه 1 اردیبهشت ساعت 17:30 در خانه‌ی هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

نمایشگاه آثار دهمین دوره مسابقه معماری میرمیران نیز 1 تا 5 اردیبهشت در نگارخانه میرمیران و پاییز خانه‌ی هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

بنا به تمایل قلبی و سفارش زنده یاد مهندس "سید هادی میرمیران" به منظور اشاعه و ترویج ذهنیت‌ها و افكار ایشان در جهت تداوم و تكامل معماری نوین ایران و شناساندن رسالت دیرینه آن در ایران و جهان، ایجاد نهادی به نام "بنیاد معماری میرمیران" پایه‌ریزی گردید. یكی از برنامه‌های اساسی بنیاد معماری میرمیران كه به تأیید و تصویب هیات امناء آن بنیاد رسیده است، اهدای جوایز سالانه‌ای تحت عنوان "جایزه بنیاد معماری میرمیران" است.

نمایشگاه آثار دهمین دوره مسابقه معماری میرمیران تا 5 اردیبهشت دایر است و علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند همه روزه از ساعت 14 تا 21 به نگارخانه میرمیران و پاییز خانه‌ی هنرمندان ایران مراجعه کنند.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .