وقتی معماری انتزاعی می‌شود

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۸۹۴ ، بازدید:۳۶۶۱

یك هنرمند كه در حوزه عكاسی معماری فعالیت دارد در آثارش فضاهای شهری را با نگاهی انتزاعی به تصویر كشیده است.

 

وقتی معماری انتزاعی می‌شود

 

 عکاسی معماری اغلب در سبک‌های تک رنگ و نوردهی طولانی شكل می‌گیرند؛جریان ابرها در بالا، به همراه خطوط سیاه و سفید و کنتراست قوی‌ای که با کمک ویرایش سنگین ایجاد می‌شود، روی شکل ساختمان‌ها تاکید می‌کنند؛ عکس‌های معماری استوارت اما این قوانین را برای رسیدن به افکتی زیبا شکسته‌اند.

عکس‌های معماری پیتر استوارت مملو از رنگ هستند، اکثراً در شب گرفته شده‌اند و گاهی اگر به دقت کلیت کادر عکس‌ها را بررسی نکنید، حتی تشخیص نخواهید داد که در حال نگاه كرده به یک ساختمان هستید. تعدادی از عکس‌های این هنرمند را با هم مرور می‌کنیم.

وقتی معماری انتزاعی می‌شود

 

وقتی معماری انتزاعی می‌شود

 

وقتی معماری انتزاعی می‌شود

 

وقتی معماری انتزاعی می‌شود

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .