طرح‌های منتخب جزیره مصنوعی چین معرفی شدند

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۶ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۹۱۴ ، بازدید:۳۳۱۵

طرح‌های منتخب مسابقه بین‌المللی برای طراحی جزیره مصنوعی در چین معرفی شدند.

 

طرح‌های منتخب جزیره مصنوعی چین معرفی شدند

 

به نقل از آرل، طی یک مسابقه بین‌المللی برای طراحی جزیره مصنوعی در جنوب چین، طرح های بسیاری ارائه شد که به ترتیب آثار diller scofidio + renfro، فاستر و شرکا و morphosis جزء طرح های اول، دوم و سوم برگزیده شدند.

هدف از طراحی این جزیره، ارائه طیف گسترده ای از امکانات از قبیل: مسکن، فضاهای تجاری، پرورش ماهی، کشاورزی، تفریح و امکانات فرهنگی بوده است.

ایده های طراحی این سه اثر برگزیده به ترتیب عبارت اند از: ارائه فرم نمادین از چشم انداز طبیعی، طراحی پارک مرکزی با فن آوری های نوین و در ادامه برنده سوم مسابقه، طراحی جزیره ای با پارک موج دار بوده است.

طرح‌های منتخب جزیره مصنوعی چین معرفی شدند

 

طرح‌های منتخب جزیره مصنوعی چین معرفی شدند

 

طرح‌های منتخب جزیره مصنوعی چین معرفی شدند

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .